Wamtechnik otrzymał kolejną autoryzację na produkcję battery packów z ogniw litowych Panasonic

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy kolejną już autoryzację od firmy Panasonic na produkcję battery packów z ogniw litowych.

Pierwsza autoryzacja została nam przyznana już w roku 2005. Wamtechnik wówczas jako pierwszy dystrybutor w Europie przeszedł rygorystyczne audyty japońskiego producenta Panasonic potwierdzając tym samym wysoką jakość i bezpieczeństwo produkowanych baterii. Teraz autoryzacja została poszerzona o ogniwa litowe 3V co wskazuje na olbrzymie zaufanie względem naszej firmy. Od niemalże 30 lat stale rozwijamy nasze kompetencje w zakresie assemblingu baterii, cieszymy się, że po raz kolejny zdobyliśmy zaufanie tak potężnego producenta jakim jest Panasonic.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie w produkcji battery packów litowo jonowych, a dzięki kolejnej autoryzacji możemy nie tylko dystrybuować ogniwa litowe ale przede wszystkim rozwijać proces projektowania dedykowanych pod klienta pakietów bateryjnych. Na uwagę zasługuje fakt, że to nie pierwsze tego rodzaju wyróżnienie dla Wamtechnik. Od lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i assemblerem systemów bateryjnych francuskiego producenta ogniw Saft Batteries.

Assembling baterii z ogniw w technologiach litowych to projekty wymagające dużej precyzji wykonania, zapewnienia procesu produkcji o wysokiej powtarzalności i jakości oraz bezpieczeństwa produkcji ze względu na dużą gęstość energii ogniw (~700 Wh/kg)Firma Wamtechnik specjalizuje się w produkcji zestawów bateryjnych w technologiach litowych, z roczną produkcją o wartości rzędu 90 mln zł co daje około 75% rocznego obrotu firmy.

<< wróć do listy artykułów