Kontakt – BIURO

Biuro zarządu / handlowe
tel. +48 22 701 26 00

Wamtechnik Sp. z o.o.
ul. Techniczna 2 bud. H
05-500 Piaseczno

Adres rejestrowy spółki:

Wamtechnik Sp. z o.o.
Aleja Wilanowska 7 lok. 3
02-765 Warszawa

NIP 522-01-04-603
Regon 012110050

Dział Dystrybucji
tel. +48 22 701 26 09

Magazyn, godz. otwarcia:
7:00 – 15:00

Dział Projektów Przemysłowych
tel. +48 22 701 26 10

KONTAKT - DZIAŁ HANDLOWY

Monika Adamska

e: madamska@wamtechnik.pl
m: +48 570 781 383

Paweł Nowakowski

e: pnowakowski@wamtechnik.pl
m: +48 607 510 990

Agnieszka Wasiak

e: awasiak@wamtechnik.pl
m: +48 607 665 222

Paweł Jawoszek

e: pjawoszek@wamtechnik.pl
m: +48 570 763 213

Katarzyna Kaczmarczyk

e: kkaczmarczyk@wamtechnik.pl
m: +48 570 796 339

Łukasz Michalski

e: lmichalski@wamtechnik.pl
m: +48 605 318 855

Patryk Majzel

e: pmajzel@wamtechnik.pl
m: +48 607 679 038

Szanowni Klienci informujemy o zmianie numerów kont bankowych. Dokładne dane zamieszczone są na fakturach.