Nowe modele ogniw w ofercie Panasonic

Grupa Panasonic Industrial Solutions to globalny koncern dostarczający produkty i usługi dla przemysłu. Od 104 lat (założony w 1918) jest synonimem japońskiej innowacji, niezawodności i jakości produkowanych komponentów.
Panasonic kładzie szczególny nacisk na swoje słynne już technologie BR i CR, które od wielu dziesiątek lat wyznaczają standardy wyjątkowej jakości i niezawodności na rynku.
Produkowane w konstrukcjach cylindrycznej i guzikowej, standardowe i wysoko-tempraturowe ogniwa można idealnie dopasować dla wymagających zastosowań w urządzeniach przemysłowych, zarówno pod kątem najwyższej gęstości energii, jak też znacznych impulsowych prądów pracy.

Warto również podkreślić stabilność chemiczną systemu ogniwa Panasonic, który zapewnia równe i przewidywalne napięcie pracy w całym okresie życia, najmniejsze możliwe samorozładowanie, oraz wieloletnie niezawodne działanie (potwierdzone ponad 20 lat).
Chcąc stale udoskonalać ofertę Panasonic wprowadza na rynek dwa kolejne modele ogniw litowych:
CR-2/3AU (1600 mAh)  oraz  CR-LAZ (3000 mAh)

Ogniwo CR-LAZ to największe pojemnościowo ogniwo w tej grupie. Jego produkcja ruszy z początkiem roku 2023, ale już dzisiaj można zamawiać sample do testów.

Więcej o serii CR tej marki

Cylindryczne baterie litowe serii CR charakteryzuje długoterminowa niezawodność, zakres temperatur pracy od -40°C do +85°C, stopień samorozładowania w temperaturze +20°C na poziomie zaledwie 1,0% rocznie, stabilne napięcie pracy i impedancja w całym okresie żywotności i wysoka wydajność prądowa.
Litowe ogniwa guzikowe serii CR mają natomiast udokumentowaną historię doskonałej pracy w profesjonalnym sprzęcie elektronicznym. Charakteryzuje ją dobra zdolność pracy impulsowej, stabilny poziom napięcia podczas rozładowania, stabilna impedancja w całym okresie żywotności, długoterminowa niezawodność. Zakres temperatur pracy: od -30°C do +85°C, a samorozładowanie w temperaturze +20°C wynosi zaledwie 1,0% rocznie.

Dostępne modele z serii CR i karty katalogowe znajdziesz tutaj: ogniwa panasonic

<< wróć do listy artykułów