Zapewniamy bezpieczeństwo i ciągłość produkcji

Klienci i Partnerzy biznesowi,
jako firma o kluczowym znaczeniu dla branży bateryjnych i akumulatorowych systemów zasilania, od dłuższego czasu na bieżąco monitorowaliśmy sytuację międzynarodową, przygotowując się na ewentualne funkcjonowanie w związku z postępującym ryzykiem zakażenia wirusem. Z tego powodu, jeszcze przed oficjalnymi komunikatami rządowymi, proaktywnie wprowadziliśmy odpowiednie środki, pozwalające zagwarantować bezpieczeństwo Pracownikom, jak i zapewnić nieprzerwaną ciągłość działania naszej firmy.

Wiemy jednak, że pojawiające się komunikaty o ograniczeniu działalności handlowych w wielu osobach wzbudzają obawy dotyczące zamówień w stanie realizacji i ciągłości produkcji naszej firmy na przestrzeni kolejnych tygodni. Zdajemy sobie sprawę, że nierzadko od naszej działalności uzależnione jest funkcjonowanie państwa przedsiębiorstw, dlatego chcemy w tym miejscu uspokoić i zapewnić, że na obecną chwilę nie przewidujemy żadnych przestojów w tym zakresie.

Potwierdzamy bezpieczeństwo produkcji, stanów magazynowych oraz działań w zakresie logistyki realizowanych zamówień. Zapewniamy ciągłość funkcjonowania firmy oraz bezpieczeństwo naszych Pracowników.

Tym samym informujemy, że:

  • Mając na względzie zaistniałą sytuację, wszelkie kontakty z klientami odbywają się drogą telefoniczną lub e-mailową. Realizacja spotkań możliwa jest wyłącznie w formie telekonferencji;
  • Na terenie zakładu pracy wprowadzone zostały wszystkie zalecenia Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, tak aby nasi pracownicy mogli czuć się bezpiecznie oraz byli w stanie zachować niezbędną higienę pracy;
  • Firma podzielona została na trzy strefy bezpieczeństwa w celu ograniczenia nadmiernego kontaktu pomiędzy pracownikami. Wyznaczone zostały strefy buforowe, a część pracy uległa zautomatyzowaniu;
  • Osoby pracujące zdalnie zostały w odpowiedni sposób przeszkolone, aby zagwarantować bezpieczeństwo przepływu danych służbowych.

Jednocześnie informujemy, że nasze stany magazynowe pozwalają na kontynuację realizowanych zamówień. Jeśli sytuacja miałaby ulec jakiejkolwiek zmianie, będziemy komunikować o tym na bieżąco.

Wiemy, że kolejne kilka tygodni będzie dla nas wszystkich szczególnie trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników oraz kontrahentów był zadowolony z prowadzonej współpracy, nie narażając przy tym niepotrzebnie swojego życia i zdrowia. 

Jednocześnie zapewniamy, że jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, wyznaczeni opiekunowie handlowi pozostają do dyspozycji. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową.

Z wyrazami szacunku

Zarząd Wamtechnik

<< wróć do listy artykułów