Praktykant/ka Python/C#

Miejsce pracy: Piaseczno , Nr ref:PP/10/2019

Oferta praktyk/pracy jest skierowana do multidyscyplinarnych inżynierów/studentów, kreatywnych i otwartych na bardzo różne wyzwania programistyczno – integracyjne.

Zadania:

  • tworzenie oprogramowania w języku Python i C# oraz technologii .NET
  • utrzymywanie bieżących projektów
  • testowanie oprogramowania oraz produktów firmy
  • ciągłe rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy
  • tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • pasja
  • studenci ostatnich lat studiów technicznych
  • znajomość języków Python i/lub C#
  • język angielski w stopniu podstawowym
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne
  • podstawowa wiedza z zakresu testowania oprogramowania

Dodatkowe atuty:

  • znajomość różnych języków programowania (w tym skryptowych)
  • znajomość kontroli wersji (np.: SVN, Git)
  • znajomość Linuksa
  • podstawy zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • doświadczenie w podobnej branży (również praktyki)
  • wszystkie inne atuty z podobnych ogłoszeń

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w instytucji będącej liderem w branży w Polsce
  • komfortowe warunki pracy
  • pracę w dziale R&D oraz rozwijanie różnych zagadnień z pogranicza automatyki, testowania, procesów produkcyjnych, jakości produktu, ryzyka, ergonomiki itp.
  • mnogość wyzwań z różnych dziedzin szytych na miarę umiejętności
  • możliwość przedłużenia współpracy na etat
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy
  • system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • szkolenia językowe (angielski, niemiecki) i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (między innymi karta multisport)
  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
  • Elastyczne godziny pracy, (7:00 – 18:00) minimum 25h tygodniowo
  • Codzienna kawa z przełożonym

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swoich aplikacji, zawierających CV (ew. list motywacyjny) na adres praca@wamtechnik.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wamtechnik Sp. zo.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wamtechnik Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@wamtechnik.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.