Nowy członek zarządu w Wamtechnik sp. z o.o.

Rada Nadzorcza spółki Wamtechnik powołała nowego członka zarządu – Chief Project Officera Adama Lisieckiego. Zmiana w Zarządzie spółki obowiązuje od 1 Stycznia 2022 roku.

Adam Lisiecki ukończył Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi oraz podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej i na Uczelni Łazarskiego.

Jego wysokie kwalifikacje, doświadczenie w zakresie operacyjnego i strategicznego zarządzania projektami, szeroka wiedza z zakresu rynku bateryjnego jak i cechy osobowości potwierdzają właściwie podjętą decyzję Rady Nadzorczej.

 

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w różnych obszarach spółki. Od 2018 roku pełnił funkcję Kierownika Działu Wsparcia Projektów  odpowiadając za realizację projektów nowych systemów bateryjnych dla kluczowych klientów. Poprzednio kierował Działem Produktów przemysłowych gdzie odpowiedzialny był za sprzedaż systemów bateryjnych w technologii litowo jonowej. W latach 2013-2017 pełnił funkcję Menedżera Sprzedaży i Menedżera Projektów.

 

Pełniąc funkcję Chief Project Officer w randze Członka Zarządu Adam Lisiecki będzie odpowiedzialny za Dział Kontroli Jakości, Dział IT, Laboratorium i jak dotychczas Dział Zarzadzania Projektami.


Zarząd Wamtechnik po zmianie pracuje w trzy osobowym składzie, zasiadają w nim:

Katarzyna Kerschke – Habeck Prezes Zarządu

Dariusz Czepiel- Wiceprezes Zarządu

oraz Adam Lisiecki – Członek Zarządu.

<< wróć do listy artykułów