Inwestujemy w kolejną halę produkcyjną.

W ostatnich latach spółka notowała stały wzrost obrotów oraz przychodów ze sprzedaży. Zarząd szacuje, że rok 22 zakończy się wynikiem wyższym o ok 40 % w stosunku do analogicznego roku ubiegłego.  Tak dynamiczny rozwój firmy wiąże się z koniecznością rozwoju zaplecza produkcyjnego. Inwestycja, której odbiór planowany jest na 3 kwartał 2023 roku pozwoli nam na zwiększenie mocy produkcyjnych o 50% i będzie zlokalizowana w podwarszawskim Piasecznie jak pozostałe lokacje produkcyjne.

Aktualnie nasz zakład produkcyjny to 3 wydziały produkcyjne, ponad 300 zatrudnionych osób oraz niemalże 7000 m2.  Nowa inwestycja nie tylko znacząco podniesie zdolności produkcyjne ale również przyczyni się do wzrostu zatrudnienia. Hala zostanie wyposażona w nowoczesne linie produkcyjne, na których produkowane będą kluczowe i największe pod względem energii i wolumenu zamówień projekty w technologii  litowo-jonowej. Planowana inwestycja to nie tylko powierzchnia produkcyjna, zyskamy również kolejne metry kwadratowe magazynu, pozwalające na płynną i szybką realizację dostaw. Druga kondygnacja natomiast rozwinie powierzchnię biurową.
Nie zapominamy  o aspektach ekologicznych –  Zarząd spółki podjął decyzję iż inwestycja zasilana będzie odnawialnymi źródłami energii zwłaszcza w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

<< wróć do listy artykułów