Certyfikat Creditreform Wamtechnik Certyfikat ZłotyPłatnik Wamtechnik
Jakość

Stałe dążenie do doskonalenia to jeden z elementów strategii naszej firmy.

Konsekwentnie pracujemy nad zachowaniem najwyższych standardów, staramy się by nasi klienci otrzymali produkt najwyższej klasy jakości i bezpieczeństwa.

Pragnąc potwierdzić wiarygodność podejmowanych działań pro jakościowych wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością wg norm PN-EN ISO 9001:2008,  AQAP2110:2009 oraz Kryteriów Wewnętrznego Systemu Kontroli.   Uzyskaliśmy również certyfikat  NCAGE i licencje MON i MSWiA co daje nam tytuł autoryzowanego dostawcy dla polskich sił zbrojnych    oraz NATO.

Inwestujemy w nowoczesne technologie, sprzęt i aparaturę. Nasze produkty podlegają kontroli jakości na każdym etapie produkcji przez wyspecjalizowanych pracowników działu Kontroli Jakości.

System Zarządzania Jakością oparty jest o prowadzenie systematycznych i zaplanowanych działań prowadzących do wytwarzania produktów i usług zgodnych z wymaganiami Klienta. System jest formalnie opisany i stosowany , a jego skuteczność jest stale monitorowana. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów  działamy wg ściśle określonych procedur gwarantujących bezpieczeństwo naszych produktów.

Formularz Reklamacyjny
Platforma_zakupowa Jakość Środowisko R&D

 
 
 
 
 
 

Saft Panasonic samsung ssb mk nerbo evelogo Cadex Solara SMA

AIT Bosch ApplusIdiada Kiska Ktm MagnetiMarelli PiagioGroup ReLab Ricardo Cvut Unifi Unipi Wmg Resolve