Certyfikat Creditreform Wamtechnik Certyfikat ZłotyPłatnik Wamtechnik
Wamtechnik_Sklep
Instrukcja_B2B

Oferta pracy Nr ref. E/01/2018

Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na miedzynarodowym rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR ELEKTRONIK w Dziale Badań i Rozwoju

Miejsce pracy: Piaseczno

Nr ref. E/01/2018

Zadania:

q Opracowywanie projektów konstrukcji nowych wyrobów (układów elektronicznych mających zastosowanie w pakietach bateryjnych, układy BMS i peryferia),

q Prowadzenie  dokumentacji technicznej według wytycznych wewnętrznych lub wytycznych klientów,

q Prowadzenie procesów testowania prototypów,

q Opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji technicznej,

q Nadzór nad wykonywaniem prototypów,

q Tworzenie specyfikacji materiałowych i specyfikacji technicznych,

q Programowanie układów scalonych zgodnie z wymaganiami projektu,

q Monitoring nowych rozwiązań chemicznych źródeł prądu, pojawiających się na rynku, współkreowanie nowych trendów rozwoju

q Wsparcie techniczne działu sprzedaży, ofertowania i zakupów,

Wymagania:

q Wykształcenie wyższe techniczne (elektronik, elektryk ze znajomością zagadnień projektowania układów elektroniki) – ukończone lub ostatni rok,

q Znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego,

q Wiedza z zakresu projektowania układów cyfrowych i analogowych

q Znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych

q Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr, zasilacz)

q Umiejętność lutowania elementów SMT oraz THT

q Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;

q Umiejętnością czytania rysunku technicznego

q Umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy.

q Kreatywność, umiejętność pracy w grupie,

Dodatkowe atuty:

q Znajomość języka C/C#/C++ oraz środowiska LabView/LabWindows,

q Znajomość programowania mikrokontrolerów opartych na architekturze ARM,

q Wiedza z zakresu architektury systemów pomiarowych oraz testowania układów elektronicznych

q Ukierunkowanie na klienta i wysokie kompetencje komunikacyjne.

         Oferujemy:

q Prace w instytucji będącej liderem branży,

q Zatrudnienie na umowę o pracę,

q System szkoleń,

q Dostęp do specjalistycznych narzędzia i laboratorium ,

q Szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,

q Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej,

q Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

q Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swoich aplikacji, zawierających cv oraz list motywacyjny na adres praca@wamtechnik.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Platforma_zakupowa Jakość Środowisko R&D

Saft Panasonic samsung ssb mk nerbo evelogo Cadex Solara SMA

AIT Bosch ApplusIdiada Kiska Ktm MagnetiMarelli PiagioGroup ReLab Ricardo Cvut Unifi Unipi Wmg Resolve